Çağrı Merkezi +90224 36 389 28

Hakkımızda

Hakkımızda

Toker Tekstil, kurulduğu 1996 yılından itibaren okul ve iş kıyafetleri üretmekte olup yıllar içinde yakaladığı başarı ile bölgenin en büyük, ülkenin ise önde gelen imalatçısı konumundadır. Deneyimli ekibi ve sahip olduğu üretim teknolojisiyle müşterilerine kaliteli ve ürün çeşitliliği yüksek çözümler sunar. Bir çok büyük markanın kıyafet ihtiyacını karşılayan Toker Tekstil, müşterileri ile güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurar. Güvenilir ve tercih edilir bir marka olmasını sağlayan
nedenlerin başında;
•MÜŞTERİ TALEBİNİN VE İHTİYACININ DOĞRU TESPİTİ
•EN UYGUN, EKONOMİK VE KALİTELİ ÇÖZÜMLERİN ÜRETİMİ
•ÜRETİM PLANLAMA AŞAMASINDA BELİRLENEN TERMİN TARİHİNE UYGUN TESLİMAT
•HİZMET SONRASI ŞİKAYET VE MEMNUNİYET TAKİBİ
gelmektedir.
İş kıyafetleri, çalışanların çalışma koşulları göz önünde bulundurularak güvenli, rahat, hareket kabiliyeti geniş ve verimliliği arttıracak nitelikte tasarlanır ve buna en uygun kumaş tercihleri yapılarak üretime alınır. Okul kıyafetleri ise sınırsız sayıdaki tasarım ve kumaş seçenekleri ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Toker Tekstil , Bursa’da tüm devlet okulları olmak üzere ülke genelinde çok sayıda özel ve devlet okulları için kıyafet üretmektedir. Yıllık üretim kapasitesi 450.000 adet parça olup, üretimin tüm prosesleri Bursa’daki fabrikasında yürütülür. Kesim, dikiş, örme-triko ve nakış işlemlerinin tamamının kendi bünyesinde olması sebebiyle fabrika entegre bir yapıya sahiptir.
Toker Tekstil, deneyimli ve işinde uzman kadrosu ile titizlikle ürettiği yüksek kaliteli, düşük maliyetli ürünleri Türkiye’nin bir çok yerine ulaşmaktadır.


Misyonumuz

İş ve okul hayatının ayrılmaz bir parçası olan üniformayı, kullanıcıları için daha güvenli, kaliteli, verimli, rahat ve korunaklı kriterlerde üretmek. Yakalanan bu kriterlerin, iş ve eğitimin kalitesinde büyük katkısının olacağının bilinciyle, müşterilerimizden gelen üretim taleplerini büyük bir sorumlulukla gerçekleştirmek.

Vizyonumuz

Tasarımlarımıza ve ürün kalitemize duyulan güvenle ülkenin lider markası olmak.